Polep dopravných prostriedkov

Polep dopravných prostriedkov

Prečo vlastne polep dopravných prostriedkov?

Vozidlo vašej firmy by malo fungovať ako billboard na kolesách. Polepený dopravný prostriedok má byť vidieť, má vzbudzovať pozornosť a chuť na kúpu produktu či služby. Pre tento účel je najvhodnejší celopolep, ktorý splní aj tie najnáročnejšie grafické predstavy a vizuál.

Manažérske funkcie si potrpia skôr na decentnosť, jemné oblepenie auta, pričom pre tento účel je najvhodnejšia rezaná reklama, jednoduché logo, či nápis.

Aký typ polepu je pre mňa najvhodnejší

Podľa typu podkladového materiálu a grafiky zvolíme najvhodnejší druh polepu, ako sú klasické vyrezávacie fólie, potláčateľné fólie, fólia One Vision na presklené plochy alebo reflexné fólie. Reklamný polep firemných áut je účinným komunikačným prostriedkom, ako dať o sebe vedieť. Kreatívne zvolený text a grafika vás budú sprevádzať všade, kam sa pohnete.

Ako dlho vydrží polep?

Výrobca fólií udáva ich životnosť od 5 do 7 rokov, čo nám naše skúsenosti len potvrdili.

Záruka sa vzťahuje na odliepanie, trhanie, praskanie, krčenie a scvrkávanie sa samolepiacich nápisov či grafík a ich častí, spôsobené nemechanickými vplyvmi, aplikované na časti karosérie a okien na automobile.

Carwrap - zmena farby auta

Čo to je car wrapping?

Car Wrapping je technológia zmeny laku automobilu. Úplná zmena farby vozidla je vhodná najmä pre tých, ktorí potrebujú zladiť svoj vozový park do jednotnej farby. Celopolep karosérie tiež vyhľadávajú vodiči, ktorí chcú svoj automobil odieť do extravagantnejšej farby, aby boli odlišní už na prvý pohľad. Car Wrapping predstavuje nekonečné možnosti, ako premeniť vaše auto na niečo výnimočné.

Prečo car wrapping?

Car Wrap má za následok stylingovú aj ochrannú funkciu. Chráni lak pred poškriabaním a kamienkami. Odlepením fólie sa nepoškodí starý lak automobilu.

Ako dlho trvá polepiť celé vozidlo?

„Celoprevlek“ auta trvá približne 2 – 3 dni v závislosti od typu auta a náročnosti grafického návrhu.

Aká je záruka a životnosť fólie?

Na prácu poskytujeme 2 ročnú záruku, na materiál sa poskytuje až 5 ročná záruka. Fólia na aute pri bežných podmienkach vydrží viac ako 5 rokov.

Car Wrap

Polep obchodných priestorov

Polep obchodných priestorov

Prečo polepiť obchodné priestory?

Reklamné polepy výkladov sú efektívny a moderný spôsob označenia predajne.

Aké sú výhody reklamných polepov?

Reklamné polepy priťahujú veľkú pozornosť, neplatíte za žiadne reklamné priestory a po prvotnej investícií polep Vášho priestoru ponúka dlhodobý efekt.

Aký polep priestorov je pre mňa najlepší?

Technológie, ktorými dokážeme polepiť vaše obchodné priestory sú rôzne:

  • klasická, nepriehľadná fólia – vhodná na úplné zadebnenie priestoru (fólia je nepriehľadná zvonku aj zvútra)
  • One Way Vision dierkovaná fólia – zvonku je z väčšej diaľky fólia nepriehľadná, zvnútra je vidieť von
  • priehľadná fólia – priehľadná zvonku aj zvnútra
  • dymová fólia – dekoračná fólia evokujúca efekt pieskovaného skla